Burlumbuş Nasıl Fayda Eder?

Burlumbuş otu jeli, burlumbuş otu ve çınar yaprağı yağı gibi 7 farklı bitki karışımından oluşturulan bitkisel ağrı kesici bir kremdir. Eklem, bel, boyun ve sırt ağrılarına çok hızlı bir şekilde etki ederek ağrıları geçirir. İçeriğindeki bitkiler Karamandan özel olarak toplanarak üretilmiştir. İçerisindeki en önemli etken madde ise adından da anlaşılacağı üzere burlumbuş otudur. Bu ot içerisinde flukaraton olarak bilinen bir bileşen barındırmaktadır. Bu kaygan sıvı madde ağrı kesici özelliği taşır ve sürüldüğü bölgeye hızlıca nüfuz ederek kısa sürede ağrıları giderir.

Ağrı kesici jel kullanarak 2 ay gibi bir sürede 2 yıllık acı eşiğini minimum seviyeye indirebilirsiniz. Romatizma, bel ağrısı, boyun ağrısı, eklem ağrısı, diz ağrısı gibi geçmek bilmeyen ve yaşam kalitesini düşüren bu rahatsızlıkları sadece ağrıyan bölgeye ağrı kesici jel sürerek geçirebilirsiniz. Hem de içeriği doğadan elde edilmiş otlar ile üretilen %100 doğal ve organik bir ürün ile. Tamamı Karaman’ın yerli halkı tarafından toplanan burlumbuş otu ve diğer bitkisel malzemeler ile üretilmiş bu ürünü güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Umarım burlumbuş otu jeli nedir diye düşünenleriniz için yazdıklarımız açıklayıcı olmuştur.

Burlumbuş Otu Jeli İçeriği?

burlumbuş otu ağrı jeli

Burlumbuş otu ağrı jeli içeriği tamamen doğadan toplanan ve organik yetişen bitkilerden oluşmaktadır. İçerisinde burlumbuş otu ve çınar yaprağı gibi 7 farklı bitki bu işin uzmanı doktorlar tarafından laboratuvarlarda çeşitli deneyler yapılarak bir araya getirilmiştir. Burlumbuş otu, Karaman’da yöre halkı tarafından yıllardır ağrıları ve romatizmayı gidermesi için kullanılıyordu. Bu nedenle yörede yaşayan yerliler 100 yaşına kadar ağrısız sızısız yaşayabiliyorlar. İşte bu otu artık jel kıvamına getirdik ve sizlerin kullanımına sunduk.

Bu ağrı kesici bitkisel jel tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olduğu için hiçbir yan etki içermiyor. Eğer ürünün içerisinde bulunan bitkilere karşı bir alerjiniz bulunmuyorsa kullanırken herhangi bir problem de yaşamanız mümkün gözükmüyor. Masaj yoluyla vücudunuzun ağrıyan herhangi bir yerinde kullanabileceğiniz burlumbuş jeli, bütün ağrılarınızın dermanı olabilecek. İçindeki bazı bitkiler sır gibi saklanıyor ve piyasayla asla paylaşılmıyor. Ancak ürünü satın aldığınızda gönderilen ambalajın üzerinde de ürünün içeriği hakkında neredeyse bütün bilgiler bulunuyor.

Burlumbuş Otu Jeli Nasıl Etki Eder?

ağrı kesici jel

Doğadaki bitkiler arasında sadece burlumbuş otunun içerisinde bulunan flukaraton, kemiğe nüfuzu hızlı olan ve deri tarafından kolay emilen bir maddedir. Normalde kozmetik sektöründe birçok ürünün içerisindeki farklı bileşenler ile oluşturuluyordu. Doğada bulunduğu geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde keşfedildi ve ağrı kesici etkisi olduğu fark edildi. Dünyada çok fazla miktarda olmaması bu maddeyi değerli bir hale getirmektedir.

Cildi güzelleştirmek gibi etkilere de sahip olan flukaraton bu ürünün içerisinde kullanılmasının sebebi diğer bitkilerinin içeriğinin vücut tarafından hızlı bir şekilde emilmesini sağlamak ve kıkırdak uçlarına erişerek kemiklerin hareketlerindeki sürtünme işlemini kolaylaştırmaktır. Bir çok kemik ve eklem ağrısı bu sebeple oluşmaktadır. Burlumbuş otu jeli sayesinde yaşlı, genç her birey ağrılarından kurtulabilir. Bölge halkının yıllardır kullandığı bu ürün artık tüm Türkiye’de satışa sunulmuştur.

Burlumbuş Otu Jeli Nasıl Kullanılır?

ağrı kesici krem

Burlumbuş otu jeli kullanımı kolay bir üründür. Ağrı kesici krem kolay bir şekilde etrafa dağılmadan avucunuza alınarak, vücudun ağrıyan kısımlarına masaj yardımıyla sürülebilir. Ağrı kesici jel vücut tarafından iyice emilene kadar dairesel hareketlerle masaj işlemini devam ettirmeniz gerekmektedir. Jel zaten deriye kolay nüfuz ettiği için işlem çok uzun sürmeyecektir. Emilim bitene kadar jeli sürdüğünüz bölgeyi açıkta bekletin ve üzerine herhangi bir kıyafet, bez gibi bir şey koymayın. Eğer kıyafet giyer veya bir bez koyarsanız bu jelin vücudunuza girmesini engeller ve etkisini azaltmış olursunuz.

Burlumbuş otu ağrı jeli kullanımı ile birlikte ağrılarınızda azalma başlayacaktır. Düzenli bir kullanım sonrasında ise ağrılarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz. Özellikle eklem ağrılarını giderme konusunda oldukça etkili olan bu jeli, günde 2 defa ağrıyan bölgenize masaj yardımıyla sürebilirsiniz. Etkisini kısa sürede gösterecektir ve günlük yaşantınızı engelleyen bu durumu hafifletecektir.

Burlumbuş Otu Ağrı Jeli Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

burlumbuş otu ağrı kesici jel

Burlumbuş otu jeli kullananlar tarafından yapılan olumlu/olumsuz bütün yorumları sitemizde şeffaf bir şekilde yayımlıyoruz. Bugüne kadar kullananlar tarafından herhangi bir şikayet almadık ve bununla gurur duyuyoruz. Burlumbuş otu jeli kullanarak ağrılarından kurtulan yüzlerce müşterimiz oldu ve hepsi artık daha sağlıklı bir yaşam sürüyorlar. Müşteri temsilcilerimiz üzerinden bizleri arayan ve ürün hakkındaki memnuniyetini dile getiren bazı müşterilerimiz sitemizdeki kullanıcı yorumları kısmında da memnuniyetlerini belirtiyorlar.

Eklem ağrısı, bel ağrısı, diz ağrısı gibi problemler ciddi manada yaşam kalitesini etkilemekte ve kişilerin yürümesini bile zorlaştırmakta. Bu şekilde bizlere ulaşan ve sonrasında ağrılarından kurtulan çokça müşterimiz bulunmakta. Burlumbuş otu jeli kullanıcı yorumları bu müşterilerimiz tarafından yazılıyor ve ürünün işe yaradığı, eskiden oturup kalkarken bile problem yaşayan müşterilerin artık kolay bir şekilde yürüdükleri görülüyor. Düzenli kullanım sonrasında ağrıların da geçtiği ve tekrar nüksetmediği söyleniyor.

Burlumbuş Otu Bitkisel Jel Fiyat ve Sipariş

burlumbuş otu ağrı jeli yorumlar

Burlumbuş otu ağrı jeli fiyatı konusunda diğer ağrı kesici jeller ile kıyaslandığında oldukça uygun bir fiyata geliyor. Ham maddesi ülkemizde üretildiği için ithal mal kullanılmaması bu ürünün fiyatını diğerlerine göre daha uygun kılıyor. Burlumbuş otu jeli fiyat olarak performansının yanında sönük kalıyor da diyebiliriz. Orijinal burlumbuş otu ağrı jeli siparişi internet sitemiz üzerinden sipariş formu doldurularak verilebiliyor. Aynı zamanda telefon numaramız üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz vasıtasıyla zahmetsizce siparişinizi bize iletebiliyorsunuz.

Ağrı kesici jeli sipariş verdikten sonra en fazla 3 iş günü içerisinde ürün kapınıza kadar yurtiçi kargo ile teslim ediliyor. Ürünlerimiz size ulaşana kadar herhangi bir zarar gördüyse, kargo kuryesine tutanak tutturulması durumunda koşulsuz iade garantisi sağlıyoruz. Orijinal burlumbuş otu jeli siparişini Whatsapp sipariş hattımız üzerinden temsilcilerimizle yazışarak da oluşturabiliyorsunuz. Ödeme konusunda güvenli bir alışveriş olması açısından kapıda nakit ödeme sistemi ile çalışıyoruz. Ürününüz elinize geçmeden parasını ödemenize gerek kalmıyor ve bu şekilde iki tarafın da güvenliği sağlanmış oluyor.